Results 1 to 15 of 668

Thread: Докога трябва да търпим явлението "Цвятко" ?

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #33
    Старши алфист Sm0k's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Велико Търново / София
    Age
    39
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Понеже питаше за правилата в една друга тема, та да те светна за нещо друго...
    Начи първо, въпросната кореспонденция е адресирана до мене, аз тука само си я споделям с едни мои приятели, са кой ми е виновен че имам 25 хиляди приятеля
    Второ искам да ми цитираш точен член и алинея според които това е престъпление по НК на Република България. Така ще дадеш на човека безплатна юридическа консултация - искам да видя как започва да ме съди
    Трето, питането ми за правилата на форума в другата тема не е сериозно, а шега с която исках да пораздвижа малко модераторите пък и всички останали да се замислят, че тоя форум в сегашния си вид е пълно блато и всеки сам за себе си да прецени иска ли да я караме така
    Четвръто, добре помня, че по време на "салвните времена" освен Цвятко щяхме да сме баннати и аз и половината форум и честно да ти кажа, мисля че беше по-добре. С чиста съвест мога да кажа, че тогава не пишех глупости и не спамех, а сега си позлволявам да си правя майтап в подобни ситуации, щото целия форум е пълен цирк
    Четвърто, ако това "лайна, лайнар, педал, простак, малоумник" също към мен го казваш, държа да отбележа, че нямам спомен кога за последно съм ползвал подобни във форума и ако потърсиш, ще видиш че няма да намериш мое мнение което съдържа такива, особено като обида към друг колега Така, че ще те помоля да не ме слагаш под общ знаменател с тия дето ги ползват. И между другото Цвятко пък от своя страна не е като да не залита към словесна агресия и обиди към другите, така че недей са така...

    И пето, не ме дразнят момчетата нито ме ясосват, просто още ме държи еуфорията от най-хейтения италфест в историята на форума и реших днеска да се погъбаркам така, споко
    Мисля, че с тия пет точки изчерпахме нещата, мерси че ме светна
    Last edited by Sm0k; 03-10-2016 at 23:52.
    Alfa Romeo Tipo 940 MY 2014, 1400 Turbo Benzina Multiair 16v, Giulietta Serie 1 Distinctive, MD 11/2015
    Alfa Romeo Tipo 930 MY 1997, 1400 Twin Spark 16v, 145 Serie 1 Lusso, MD 04/1997 [Ex]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •