Quote Originally Posted by talaz View Post
Дионтей Уайлдър срещу Тайсън Фюри: Най-чаканият реванш в света на бокса е днес!

КОЙ ЩЕ СТАНЕ В 5.00-6.00ч.ДА ГО ГЛЕДА??
Аз го гледах и не съжалявам въобще че си жертвах съня, за да го гледам. Никой не очакваше от Фюри да нокаутира Уайлдър. Тези които бяха за Фюри мислеха че той ще бие по точки, а то какво стана Фюрито го отупа като брашнян чувал!
Сега следващия голям мач ще е Усик срещу Чисора. Според мен Усик е силно прехвален, Чисора има голям шанс да го ступа, знаем колко силно удря Чисора. Все пак Усик си е фаворит де.
20-ти юни Джошуа срещу Кобрата: моето мнение е, че Джошуа е големия фаворит в мача, впрочем повечето боксови специалисти смятат така, ето тук са събрани мненията на няколко боксьора и специалисти - https://betcredo.net/joshua-pulev/, само Боб Аръм казва че Кубрат ще бие! Но аз смятам че Кубрат Пулев си има своите шансове, които не са никак малки. Пулев има най-добрия джаб в тежката категория! Отделно нашия е супер умен боксьор и повечето му мачове го доказват, само в злощастния мач срещу Кличко тръгна да се бие на живот и смърт и го ступаха. И до днес не проумявам защо избра тази тактика тогава...