Results 1 to 5 of 5

Thread: Alfa 145-проблем с вървенето

  1. #1

    Default Alfa 145-проблем с вървенето

    Здравеите имам алфа 145 1.чЦ.значи имам един проблем с не карам я на бензин но се получава едно като глухнене по време на двийение.карах я на компутар но на него нищо не излиза всичко е ок а колата не е както трябва.Значи когато и дам пулна гас пурво една такава се зачудва после тругва а когато и давам плавно гас няма проблеми.а сущо и взе сутрин трудно да ми пали.преди палеше от 1-я пут а сега 2-3.помогнете ми плс


    ----------------------------------------

    Колега, добре дошъл.
    Моля те пиши на кирилица.

  2. #2
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Определено си я карал на компютър а не на диагностика Само дето компютъра няма да каже на диагностика кво и е на колата а той трябва сам да разбере
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  3. #3

    Default

    добре де според теб какво и е ?

  4. #4
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by Warboy1234
    добре де според теб какво и е ?
    На боб на кафе и на ръка не гледам така че едва ли мога да кажа какво и е на колата без да съм я видял и дори без да знам точно с кой мотор и инжекцион е Заповядай да и направя диагностика и ще мога да ти кажа какво и е
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  5. #5
    хмммммммммм slav40's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    883

    Default

    Е те затва бат'БОБО не пише във форума ......... защото като се зададе въпрос ................ Абе колата ми е синя и неще да върви и леко придърпва,какво й е !?!??! ............. и аз искам като драсна 2 реда въФ форума и на сутринта колата да е готова ама няма как ........... трябва си майстор .............. нещо ми се вие главата от снощи ,та може и да пиша глупости

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •