Results 1 to 15 of 20

Thread: Колеги помогнете

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    започва да се пристрастява M.Genov's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Кубрат
    Posts
    32

    Default Колеги помогнете

    От 2 дена съм собственик на Алфа 156 1.8 ГИ и имам проблем с газта.Когато стигне 2-2.5 оборота и се получава едно разклащане като че ли и свършва газта и явно трябва да се настрои.Искам да ме упътите към някои майстор в Разградски или Русенски регион да ми я настрои газовата е FLY JET.Благодаря в и предварително.

  2. #2
    Старши алфист i.ganchev.ganchev's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Варна
    Age
    39
    Posts
    649

    Default

    Quote Originally Posted by M.Genov View Post
    От 2 дена съм собственик на Алфа 156 1.8 ГИ и имам проблем с газта.Когато стигне 2-2.5 оборота и се получава едно разклащане като че ли и свършва газта и явно трябва да се настрои.Искам да ме упътите към някои майстор в Разградски или Русенски регион да ми я настрои газовата е FLY JET.Благодаря в и предварително.
    Като стане така, обръща ли на бензин?
    Върви да и видят филтрите.
    Lancia Delta 1.6 i.e - ex
    Alfa Romeo 156 2.0 TS

    рейтинг фотографов

  3. #3
    започва да се пристрастява M.Genov's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Кубрат
    Posts
    32

    Default

    Ами не обръща на бензин а за филтрите в понеделник ще и обслужвам двигателя с ролки ремъци и т.н.Но на бензин него прави трябва да се настрой газовата но не всеки има такава програма за да ми я оправи за това ми трябва помощ.

  4. #4
    Старши алфист i.ganchev.ganchev's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Варна
    Age
    39
    Posts
    649

    Default

    Quote Originally Posted by M.Genov View Post
    Ами не обръща на бензин а за филтрите в понеделник ще и обслужвам двигателя с ролки ремъци и т.н.Но на бензин него прави трябва да се настрой газовата но не всеки има такава програма за да ми я оправи за това ми трябва помощ.
    Имах на предвид филтрите за газ-та. И газовата има филтри. Ако си с ГИ имаш на изпарителя, за течната фаза и на тръбата от изпарителя към рейката (газова фаза).
    Те нямат общо с основните филтри на колата и като идеш в сервиза за обслужване, няма да ти ги сменят.
    За тях трябва да идеш на газаджия, или ако можеш, да си ги смениш сам.
    Lancia Delta 1.6 i.e - ex
    Alfa Romeo 156 2.0 TS

    рейтинг фотографов

  5. #5

    Default

    Добър майстор в Разград е Младен,работи в механотехникума,ако той не може да помогне,друг едва ли, а в Русе ми препоръчаха сервиз "Клаас",само че не могат да поемат ангажимент преди вторник,сряда,днес говорих с тях,точните думи на моя механик бяха "няма нещо по газовите уредби,което да не могат"...и аз мисля да ходя другата седмица,че имам нещо като проблем с моята 147-ца,има телефони и адреси в нета...успех!!!
    може да споделиш какво е станало,когато отидеш!

  6. #6
    започва да се пристрастява M.Genov's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Кубрат
    Posts
    32

    Default

    Колега аз като не разбирам нещо и ходя на майстор опитвам се да кажа че ми трябва човек със програма на моя ГИ FLY JET.На драго сърце ще отида.А аз говорих с Младен и ми каза че няма програма.Звънях и на тези Клаас, и ми казаха че нямат и те програма.Много странна работа толкова ли е неизвесна тази марка моята газова.

  7. #7
    Старши алфист i.ganchev.ganchev's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Варна
    Age
    39
    Posts
    649

    Default

    Quote Originally Posted by M.Genov View Post
    Колега аз като не разбирам нещо и ходя на майстор опитвам се да кажа че ми трябва човек със програма на моя ГИ FLY JET.На драго сърце ще отида.А аз говорих с Младен и ми каза че няма програма.Звънях и на тези Клаас, и ми казаха че нямат и те програма.Много странна работа толкова ли е неизвесна тази марка моята газова.
    Търси сервиз, където работят с BRC. Инжекциона ти е fly jet, ама е модел на BRC, не е самостоятелна марка.
    Lancia Delta 1.6 i.e - ex
    Alfa Romeo 156 2.0 TS

    рейтинг фотографов

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •