Quote Originally Posted by Grigor
...Не знам дали е бъг, но според мен е по-добре бутоните за основните менюта да водят към главните им страници.
Това, което виждаш като отвориш сайта, е началната страница - манджа от последни новини и събития, случайна снимка от галериите и т.н. Бутоните на менюто водят към отделните секции - новини, събития, галерия...
Като влезеш в Новини/Събития/Галерия, автоматично се показва най-новата въведена, защото:
1. И без тва е логично първо нея да избереш от списъка, щом си влязъл да видиш кво ново има ;
2. Трябва с нещо да се запълни макетът все пак - 3 реда текст (списък с "огромното" количество новини) по-красиво ли е?
Въобще всичко е с идеята да има някакво движение по тоя сайт дори никой нищо да не качва, която опасност въобще не е отминала предвид досегашната практика...

Quote Originally Posted by Grigor
Къде ще се сложи и дали ще се сложи линк към останалите модели ?
Има достатъчно варианти за това, само дето тоя линик няма накъде да води в момента Когато и ако wiki-то почне да се пълни с информация за модели, не е никакъв проблем да се изнесат резюмета и на видно място на сайта. Аз сложих карето "Популярни модели" с надеждата, че като са по-разпространени ще има повече ентусиасти да ги опишат - поне както е направено това за 33:
http://www.clubalfaromeo.com/wiki/index ... a_Romeo_33