Quote Originally Posted by alfaa156 View Post
дори нямаше замерване на музиката,което ме издразни адски много
Поемаш ли отговорността за следващи фест да организираш и гарантираш присъствието на съдии и участници, че някак без тези два фактора конкурс няма как да се проведе?!?

Quote Originally Posted by Alfabas Dimov View Post
аз се чудя защо пуснаха и двете състезания едновременно
За да има разнообразие и се видя кое е по-интересно за посетителите.

Quote Originally Posted by RealSeX View Post
и поне една година защо не бяхме наредени по модели!!!!
Алфисти ли сте или моделисти? Аман от от разделение!

Quote Originally Posted by Kamen666 View Post
Защо не оставихте пак баналните драг замервания в края на програмата?
Явно болшинството посетители са закоравели баналисти, тъй като предпочетоха да гледат драг, пред единствения записал се за аудио тунинг. Не всички са са отишли на феста с паркетни "лъскачки".

Quote Originally Posted by Immortal View Post
П.П. В основния ресторант на хотела се провеждаше предизборна среща на ДПС. Не че има значение де.
Напротив, има огромно значение, защото точно ДПС ви навряха в тази пицария.

Quote Originally Posted by italfen View Post
btw Варненската група и тези от Търговище бяхме срели на село Тича на идване и не знам дали някои от вас видяха една преминаваща червена 147ца приличаше много на GTA звука и също подсказваше.... беше истински скандал... и на феста я нямаше???
Освен да минем и да арестуваме всеки притежател на Алфа Ромео и да го задължим да присъства?!? И на феста я имаше!

Quote Originally Posted by nastybg View Post
Ето точно това имах предвит, това какво съм направил или дали съм помогнал не е оправдание и не е правилния начин да дадеш обяснение ... какво съм направил за божурище тази година - НИЩО, какво съм направил за I track day + drift taxi, а за бмв събора - нищо, единственото важно ни беше да пуснат колата и дали ще има достатъчно гуми и бензин. Това е, другото не ме интересува, затова си има организатори, това им е работата и от това печелят, наемат хора правят го интересно на хората се задържа вниманието и продължават да ходят и чакат с нетърпение. И евтините билети не са оправдание. Нека да са 10лв, хората щяха да са пак толкова, а догодина и повече, ако е интересно. Това е това ми беше четвъртия по ред италфест и с всяка година хората намаляват - не им е интересно. Аз съм довел поне 10-15 човека на италфестове и с още толкова и повече съм ходил, който вече не идват защото не представлява интерес. Не нападам никого и не искам да засегна никого, но така стоят нещата
Ето тук вече си проличава разликата между фен и консуматор - аз съм си аз вие сте си вие, защо не направихте густото на "аз" без "аз" да съм заинтересуван от "вие" Фестовете винаги са се правели и ще продължават да се правят заради феновете, а не печалбата ба клубове, организации и трети лица. И докато феновете изразяват себе си просто като консуматори никога няма да бъде организирано свестно мероприятие!

Quote Originally Posted by Kamen666 View Post
Аз като съм се наел да бъда модератор (примерно) и съм поел отговорност и самоинициатива да не би някой да ми е помогнал ???
Наистина ли сравни модераторската си работа с организирането на Иалфест?!?

Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
Човек от къде да знаем че трябва да се записваме вече по микрофона някой да каза следва Аудио Тунинг, моля желаещите да дойдат и да се запишат или нещо подобно
Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
Човек искаш да ми кажеш че някой по микрофона каза следва Аудио Тунинг ли???
Последно кое не разбра, че аз нещо се обърках? И да ти повторя нещо от предните постове, че да си в час, не търси под вола теле!

Всички се застраховате с думичките "градивна критика", а всъщност с кеф злословите и търсите оправдание за собствената си незаинтересованост, както преди феста, така и след. Потърсих съдействие за стюарди, глас в пустиня, благодарен съм, че поне от форумите на Фиат и Ланча се отзоваха иначе не ми се мисли. Потърсих съдействие за разпространение на рекламни материали преди Феста - 5 човека и Змея с когото се разминахме в пространството. Селски изпълнения по пистата, селски изпълнения около пистата. Оправдания винаги и за всичко могат да се намеря, но за не доброто протичане на феста търсете вина и в себе си, във фенството и възпитанието си!

Искрени благодарности на стюардите, на всички помогнали преди по време и след феста, тук едно голямо благодаря на корабния отбор и екстремистите. Специални благодарности на момичетата от Фиат форум и стюардите от Ланча форума. Благодаря ви момчета и момичета!