Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 30 of 31

Thread: Гараж/Галерия на GT от форума

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    May 2016
    Location
    Sofia
    Posts
    3

    Default

    Здравейте! Едно двойно представяне на мен и новата ми красива придобивка. Казвам се Мирослав Герасимов и преди няколко седмици спасих един уникат, скрит в гараж от няколко години.

    - Alfa Romeo GT 3.2 V6 - Busso - 2007 г.
    - Имам я от май 2016 ~ 800 км. и много литри бензин
    - Без никакви доработки (освен няколко лепенки и селски добавки от предишния собственик), оригинал, само на 38 000 км.
    - 240 кс.
    - Selenia Racing 10W60
    - А98 - разхода на Бусото не е характеристика за писане
    - Облсужване + долни носачи и свещи NGK Laser Platinum, обслужване на климатик - 1400лв. Предстоят двата комплекта гуми, че сегашните са малко остарели
    - Трудно се издържа да се кара под 4к оборота
    - Дълго очакван, първи Алфа Ромео автомобил
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_20160502_165027.jpg   IMG_20160530_100207.jpg   IMG_20160530_095942.jpg   IMG_20160530_105057.jpg   IMG_20160530_105112.jpg  

    IMG_20160502_142240.jpg   IMG_20160523_162553.jpg  
    Last edited by mgerasimov; 30-05-2016 at 14:01.

  2. #2
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Ееее тука изби рибата Браво! Много добра покупка Това чисто ново ли е купувано в БГ? И какви пари го взе, ако не е тайна ?
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  3. #3
    Запален алфист Ханкоо's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Пазарджик
    Posts
    189

    Default

    Страхотияяя.Браво за покупката 3.2 сигурно е доста действащ на ..като знам колко харчи 1.6тс на ръчка си представям бигг буссо. Карай с здраве и слушай музиката на 6те братя
    Алфа Ромео 147 1,6 Т.Спарк 120 h.p.
    New Alfa GT 1.9 16V JTDm турбосамолет

  4. #4
    започва да се пристрастява tancho's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Благоевград
    Posts
    90

    Default

    Браво за ГТ-то.Честито и със здраве да я караш,и аз съм с такова същия мотор,трябва да ги съберем някой път.

  5. #5
    Чук и Гек
    Join Date
    May 2008
    Location
    Сифия
    Posts
    420

    Default

    Quote Originally Posted by mgerasimov View Post
    Здравейте! Едно двойно представяне на мен и новата ми красива придобивка. Казвам се Мирослав Герасимов и преди няколко седмици спасих един уникат, скрит в гараж от няколко години.

    - Alfa Romeo GT 3.2 V6 - Busso - 2007 г.
    - Имам я от май 2016 ~ 800 км. и много литри бензин
    - Без никакви доработки (освен няколко лепенки и селски добавки от предишния собственик), оригинал, само на 38 000 км.
    - 240 кс.
    - Selenia Racing 10W60
    - А98 - разхода на Бусото не е характеристика за писане
    - Облсужване + долни носачи и свещи NGK Laser Platinum, обслужване на климатик - 1400лв. Предстоят двата комплекта гуми, че сегашните са малко остарели
    - Трудно се издържа да се кара под 4к оборота
    - Дълго очакван, първи Алфа Ромео автомобил
    Лачена е Харесва ми липчето на задния капак как стои Със здраве да си я караш и се приготви за още хиляди литри бензин
    AR Type 939 2.4 JTDm TI Q-Tronic DPFon EX
    AR Type 932 2.4 JTD hard tuned EX
    Bmw E61 535d 500hp/900nm EX
    AR 155 Evo 3.2 v6 Project

  6. #6
    Запален алфист xen0s's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    София
    Posts
    184

    Default

    И аз да се похваля с моето ГТ което имам от малко повече от месец и 3к навъртяни километри.
    - Кристиан
    - Alfa Romeo GT 1.9 jtd 150hp - с кожен салон, BOSE аудио, двузонов климатроник, мулти волан, 17ки джанти. Няма други глезотии но на мен това ми е достатъчно. Може би само ксенонки ми липсват ама живи здрави.
    - ---> Снимки ТУК <---
    - Затъмнени стопове, лип спойлер и иконка на таблото за + 10 defense & safety (и 3те от предния собственик), премахнат ЕГР и вихрови клапи. Планувал съм и разни други неща за по нататъка - разпънка, спортна генерация, ремап, може би и по голяму турбо + интеркулер ако реша че ми се дават повече парички и като се презаредят спестяванията.
    - 150 Кончета... за сега
    - Масло Texaco Ultra 5w40 напълно синтетично, за 3000км не мисля че е изхарчила нищо.
    - Карам с Avio Diese или OMV Max motion по изключение. Харчи ми средно 7. По магистралата София Бургас ми излиза средно 6.8 но аз доста я натискам .
    - Не слагам добавки но може би от време на време ще слагам в горивото добавка за прочистване на дюзите след като разуча има ли смисъл.
    - 7к за колата, и почти 2.8к за гуми (Pilot Sport 4) обслужване от до, нови горни носачи, разни тампони и други дето не помня по окачването, премахване на ЕГР и вихровите клапи (ДПФ нямаше), жило на ръчната, термостат и разни дреболии, зареждане на климатика, нова външна дръжка на дясната врата че беше почупена и май това беше...


    Това ми е първия автомобил, взех книжка преди има няма 3 месеца и за сега много ме радва. Карам си го с кеф. Макар че потроших доста пари по него мисля че случих на сравнително свястна кола - вярно имаше неща да се правят но бяха бели кахъри. Двигателя изглежда стабилен (чукам на дърво) салона е запазен, всичко работи. Можеше по добре но можеше и мнооого по зле (ако това се счита за зле въобще).
    Last edited by xen0s; 11-06-2016 at 16:35.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •