Results 1 to 15 of 125

Thread: Относно pavlin

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Default Относно pavlin

    ха ха
    че те в форума на Павлин му спретнаха един другарски съд
    пък никой нищо не написа.

  2. #2
    Alfist benzinist spe4elist's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Varna, BG
    Age
    56
    Posts
    4,349

    Default

    Quote Originally Posted by голямата риба View Post
    ха ха
    че те в форума на Павлин му спретнаха един другарски съд
    пък никой нищо не написа.
    Затова пък сме те оставили теб да ни разнообразяваш скучния форум.

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by spe4elist View Post
    Затова пък сме те оставили теб да ни разнообразяваш скучния форум.
    Другарю Добрев,
    денят ми е щастлив, като знам, че отновео четете моите трудове.

  4. #4

    Default

    Павлин беше съвсем нормален събеседник с демократично мислене,и все пак сме в 2011 проявявайте толерантност не завист към някой който живее в друга държава,Павлин не ни е конкуренция нито на жените нито на мизерните заплати, нито на Фераритата,нито на нашето си "форумно мислене" налагано от 5 човека,просто си го посякохте от скука и от завист че има допир с един друг свят,доста кумонистическа постъпка бих казал тоталитарна,но форума си е ваш пишете си.

  5. #5
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    България винаги е избивала поетите си!
    Друг го е казал!
    Сега научавам, че Глигана е изгонен за винаги, а не трябва!
    Още като се регистрира като Всеядния Плъх го усетих, но въпреки правилата го оставих. Все пак, доста време заблуди мнозина, защото има страхотен интелект!
    За мен това оправдава всичко!
    Все пак никой не намуши на глигите си!
    Просто пишеше!
    Това, че беше трудно да му отговориш, дори и когато защитаваше теми, в които не вярваше, но за спорта развиваше., ме караше истински да се забавлявам на изящния му стил.
    Не го познавам, но определено бих искал.
    Такива стърчат поне с една глава от останалите и за това ги връщаме обратно в казана на собствената си посредственост.
    Адаша от Варна изказа един път много добра мисъл!
    Вместо да го накажеш, много по-добре е да му отговориш!
    Ама като не можеш...
    Така заклахме прасето, изядохме го, а после....
    После живота си продължи в скучното русло.
    Ама въпроса е за Павката!
    В прав текст му казах, че е келеш и си очаквах дори и наказание, но си беше тъкмо навреме.
    Спор, като всеки друг.
    Редно е да се помисли за такива колорити, да им се върнат правата да си спамят тука.
    Разбира се с известни уговорки!
    Мамка му!
    Приемаме педераси, лесбийки и всякакви уроди, а някой с малко по-цапната уста не можеме да разбереме!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  6. #6

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    България винаги е избивала поетите си!
    Друг го е казал!
    Сега научавам, че Глигана е изгонен за винаги, а не трябва!
    Още като се регистрира като Всеядния Плъх го усетих, но въпреки правилата го оставих. Все пак, доста време заблуди мнозина, защото има страхотен интелект!
    За мен това оправдава всичко!
    Все пак никой не намуши на глигите си!
    Просто пишеше!
    Това, че беше трудно да му отговориш, дори и когато защитаваше теми, в които не вярваше, но за спорта развиваше., ме караше истински да се забавлявам на изящния му стил.
    Не го познавам, но определено бих искал.
    Такива стърчат поне с една глава от останалите и за това ги връщаме обратно в казана на собствената си посредственост.
    Адаша от Варна изказа един път много добра мисъл!
    Вместо да го накажеш, много по-добре е да му отговориш!
    Ама като не можеш...
    Така заклахме прасето, изядохме го, а после....
    После живота си продължи в скучното русло.
    Ама въпроса е за Павката!
    В прав текст му казах, че е келеш и си очаквах дори и наказание, но си беше тъкмо навреме.
    Спор, като всеки друг.
    Редно е да се помисли за такива колорити, да им се върнат правата да си спамят тука.
    Разбира се с известни уговорки!
    Мамка му!
    Приемаме педераси, лесбийки и всякакви уроди, а някой с малко по-цапната уста не можеме да разбереме!
    Подкрепям.
    И за прасето, и за Павлин.

    Не, че има значение как ние (простосмъртните усери) виждаме нещата.

  7. #7
    Alfist benzinist spe4elist's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Varna, BG
    Age
    56
    Posts
    4,349

    Default

    Quote Originally Posted by RUNNING WILD View Post
    Павлин беше съвсем нормален събеседник с демократично мислене,и все пак сме в 2011 проявявайте толерантност не завист към някой който живее в друга държава,Павлин не ни е конкуренция нито на жените нито на мизерните заплати, нито на Фераритата,нито на нашето си "форумно мислене" налагано от 5 човека,просто си го посякохте от скука и от завист че има допир с един друг свят,доста кумонистическа постъпка бих казал тоталитарна,но форума си е ваш пишете си.
    Здравей!
    Малко встрани от темата за Павлин... Радвам се, че отново си сред нас и още повече се радвам, че граматиката, която използваш, е на доста по-добро ниво ... Ок, има си теми в Чата за откровени простотийки, но в сериозните раздели - нека бъдем сериозни ...

    Поздрави

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by spe4elist View Post
    Здравей!
    Малко встрани от темата за Павлин... Радвам се, че отново си сред нас и още повече се радвам, че граматиката, която използваш, е на доста по-добро ниво ... Ок, има си теми в Чата за откровени простотийки, но в сериозните раздели - нека бъдем сериозни ...

    Поздрави
    А за Павлин радваш ли се?аз едва ли ще съм тук още за дълго не че за мен или за някой има значение,разделихте форума на модератори и на потребители,а това е война без победител щото някой ден събереме ли се заедно модове-юзъри аз нямам цедка на устата и с сигурност няма да се съобразявам с никой от вас нито с тона нито с постъпките си давам ви дума,а какво мислите за някой като мен или Павлин и кой какъв е дали е глупав дали пише правилно и четливо си е ваш модераторски проблем,поздрави.

  9. #9
    Старши алфист Derry's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Карайсен, Великотърновско
    Age
    44
    Posts
    759

    Default

    Quote Originally Posted by голямата риба View Post
    ха ха
    че те в форума на Павлин му спретнаха един другарски съд
    пък никой нищо не написа.
    За Павлин не знам дали е било другарски съд, но той си имаше мнение различно от това на другите и на всичкото отгоре си го защитаваше както сметне за добре. Доста упорито при това и сега.... няма Павлин. Можеше една анкета да пуснете и да гласуваме да изказва ли мнения или не.

    Сърцата са по-капризни от умовете.

  10. #10
    iron man Pinky's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Age
    74
    Posts
    2,648

    Default

    Моята истина е, че това наистина е недопустимо и е грешка, че и аз не го изразих тогава и на място. Казах го на модераторите, с които имам контакт, но не е достатъчно. Като е толкова крив един потребител, нека бъде баннат за нарушения. Определено не го харесвам този индивид, или поне начина му на водене на спор, но така не може.

    ПП Интересно съвпадение е, че дори използвах абсолютно същия израз като Еньо - другарски съд.
    I just have a hunch that Stalin is not that kind of a man. I think that if I give him everything I possibly can and ask for nothing from him in return, he won't try to annex anything and will work with me for a world of democracy and peace
    Roosevelt

  11. #11
    Старши алфист JORDI's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    GORNA ORIAHOVICA
    Posts
    911

    Default Късно е чадо!!!

    Quote Originally Posted by Pinky View Post
    Моята истина е, че това наистина е недопустимо и е грешка, че и аз не го изразих тогава и на място. Казах го на модераторите, с които имам контакт, но не е достатъчно. Като е толкова крив един потребител, нека бъде баннат за нарушения. Определено не го харесвам този индивид, или поне начина му на водене на спор, но така не може.

    ПП Интересно съвпадение е, че дори използвах абсолютно същия израз като Еньо - другарски съд.
    Какъв другар може да бъде модератор, който не е чувал тази дума! Аз не един път съм ги "настъпвал", че не проявяват колегиалност, чрез зачитане мнението на всеки! А в тази тема един от тях го нарече цели 18 пъти /почти във всеки пост/ - ЛЪЖЕЦ! Много пъти съм се въздържал от мнение, но по някога вътрешния ми порив за справедливост ме е карал да роптая ... но...те си го разпънаха Павлинчо на кръст и сега никой на никого не е длъжен да дава обяснения, камо ли да се извини!

  12. #12
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    Отделям ви мненията в нова тема.

    И за да ви дам основания да мрънкате че модераторите прилагат както си искат правилата , че има двойни стандарти и прочие....няма да накажа никого.
    Нито за спам нито за обсъждане на работата на модераторите извън съответният раздел.

    Всъщност самите вие показахте какво мислите за правилата и спазването им.

    Можете да се оплачете от действията ми, току виж някой друг по-злобен модератор взел нещата в свой ръце.
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  13. #13
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Аз лично нямам оплаквания от действията на модераторите, държа да подчертая!
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  14. #14
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Quote Originally Posted by Derry View Post
    За Павлин не знам дали е било другарски съд, но той си имаше мнение различно от това на другите и на всичкото отгоре си го защитаваше както сметне за добре. Доста упорито при това и сега.... няма Павлин. Можеше една анкета да пуснете и да гласуваме да изказва ли мнения или не.
    Е и ти имаш мнение различно от това на "другите", както и други колеги, ама нямаш бан. Павлин попрекаляваше, което я вярно.Въпреки, че ми липсва донякъде като дразнител
    Да не забравяме че и други хора имаха наказания, ама анкети не са пускани.При това с мнения като на "другите"
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •