Results 1 to 9 of 9

Thread: Оплакване от бургаски сервиз

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    започва да се пристрастява yavorz's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Бургас
    Posts
    55

    Default Оплакване от бургаски сервиз

    Здравейте, видях че има и друга подобна тема, но за друг автосервиз, затова се реших да пиша и за моето преживяване. Няма да изпадам в дълбоки подробности само искам да опиша основното.
    Преди няколко месеца правих предница в "Автоцентър Бургас". Сменяха ми горни носачи, за другите корекции нямам претенции. Знаете как е по големите сервизи, оставяш колата, затварят я вътре и какво става там не е много ясно. След известно време предницата се разтропа пак. След рекламация и никакво внимание от тяхна страна в друг сервиз ми свалиха новите носачи и си сложих обратно оригиналните. С новите не съм сигурен дали и 10000км да съм изкарал. И ми казаха да съм си я карал така пък то не било опасно че цялата тропа.

    На прикачените снимки обърнете внимание на годините на производство на "новите" носачи (кръглия печат в средата на носача) и дали наистина са били нови, за каквито платих, или са рециклирани стари ( а може и НЕрециклирани визирам десния 2006г.?!). Отделно, че левия и десния са коренно различни марки. Платих по 100лв на бройка. На всичко отгоре се оказа, че не дават гаранция за тях. Общата сума на ремонта пък беше малко над 700лв.

    А за държанието пък към мен да не говорим! Повече колата ми няма да стъпи в този сервиз. Незнам има ли други бургазлии с лоши отзиви от там, но не е редно, голям представителен сервиз с такова отношение..
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_1755.jpg   IMG_1756.jpg   IMG_1760.jpg   IMG_1761.jpg   IMG_1763.jpg  

    IMG_1762.jpg   IMG_1766.jpg  
    Last edited by yavorz; 25-11-2010 at 21:21.

    166 2.4 JTD 20V 175hp. - от 2016
    ex. 156 2.4 JTD - от 2009 до 2016
    ex. 145 1.6 TS - от 2006 до 2015 | ex. Alfetta 2.0 - от 1992 до 2007

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •