Quote Originally Posted by pooh View Post
Що не предложите на човека чип на селтик тунинг 195 коня, или той е само за избрани балъци
Ако търси максимално мощност, там знам че избора е голям:
1 вариант - така наречения "блиц-чип" (чипа е правн за 5 мин.) - колата върви, обаче пуши зверски и харчи 9/100 извънградско при нормално каране
2 вариант - колата върви като за 120 коня, но това е субективно...иначе са си 200
3 вариант - (тоя ми е любим) даваш газ и колата гасне - води до сериозно спестяване на гориво
4 вариант - колата трудно може да завърти гуми, но бръмчи и пуши подобаащо
Quote Originally Posted by pooh View Post
Петко=КГБ, Филтъра BMC-CDA , който си поръчах (и платих 500лв) януари ми достави юли. О! и беше за мотор 1.3 , който ти най-нагло ми каза "бе той е еднакъв от вътре..." Това при условие ,че по всички каталози излиза по-големия филтър. Много извинявай ,че мрънках и не постъпих , като истински мъж и приятел и да си сложа този ненужен филтър и да изхабя още пари за преработка за слагането му. Дори не ми върна парите, ма то така правят приятелите, нали?

Да бях доволен защо си живеех с мисълта, че е 195 коня. Нормално от 140 коня да се качи на 170 се усеща и е по-приятно. НО чипа НЕ 195. Тогава за какво ми звъняхте да ми слагате по-мощен, като този хич не е малко коне?

Аз проблеми НЯМАХ! Вие ме тъсихте да видите, какво е записал Бобо и да ми предложите по-добър-уж. Недей да лъжеш! НИКОГА НЕ СЪМ ИСКАЛ ДА МИ ОПРАВЯТЕ ЧИПА!

Много добре знаеш, че го изписва заради прмахнатия ЕГР.Нали са опита да го изключиш софтуеърно и какво стана-НИЩО.
С твойте 200 коньови чипове пак го изписваше бе, некъдърник.

Да не говирм като се спука маркуча на интеркулера. "Ела ще го оправим..." Цял ден висях да чипосвате други коли и накрая ми каза "купи си тиксо и го залепи..."

През всичкото това време ми е забранено да ходя при Бобо, да не би да открадне безцения чип на селтик. Аз трябваше да си разваля отношенията с него, с който се познаваме от как има форум в Дир.бг, а ти беше в Канада и ни питаше "тете ква алфа да ми купи?" След съвета за тиксото отидох и Драго ми нправи тръба като слънце.

А за дюзата да споменавам ли? Петко ще поръча от Гърция. "ще дойде за 4-5дни". Колата вися един месец пред Ванто, а аз ходя пеш в най-големите студове. Дюза така и не дойде. Просто взех колата и за късмет грешка не се изписваше. Когато изписа пак, Бобо поръча и дойде за 3 седмици.
След написаното от Аспарух и след ядът,нервите и загубеното време които АЗ пропилях със съдружника на Петко небезизвестния Киро-Alfamaniak реших с голямо удоволствие и аз да споделя с Вас някои доста пикантни нещица с цел да предпазя колегите от ходене по мъките с въпросния интригант!!!

Та Убавеца-Кирето е най-големия лъжец и вятърничев човек който съм виждал през живота си!!!

Всичко започна с огромната грешка,която допуснах като помислих Киро за добър и ослужлив човек!

Преди известно време му споделих,че си търся Турбо от 2.4 JTD и спирачни апарати Брембо на 305 мм.

Ще ви спестя интродукцията,а ще ви споделя само,че уж загрижения Киро ме мота сума време за спирачните апарати и накрая както се очакваше си останах само с голите му обещания...нооо за турботооо...бях му дал 400 лв. в аванс ей така да гарантирам сериозността си,което разбира се беше ОГРОМНА грешка от моя страна и каво мислите стана???

Ми тоя човек просто ПОТЪНА В ДЪН ЗЕМЯ !!!

Последваха 2 месеца ходене по мъките...телефона винаги му беше или изключен или не ми вдигаше или няма връзка с този номер,случваше ми се често като му звъня да ми дава заето,т.е Кирето активно използваше телефончето си, но не и да ми вдигне когато му звъня...та все и ей такива безброй номерца от селски вечерники...

След около месец безуспешни опити взех,че ей така без да искам се свързах с Кирето иии, о чудеса!!!
Той разбира се естествено побърза най-сериозно да ме убеди,че не ми вдигал телефона, щото видиш ли горкичкия работил до 12 часа всяка вечер, подготвял сделката на живота си и просто няма време за разни простосмъртни като мен!!!
След няколко набързо умело сплетени лъжи ме убеди,че прегледа на турбината е минал супер успешно...8 човека до един баш-майстори били я тествали основно и всичко било наред!!!

Еееем да АМА НЕ!!!

Нищо неподозиращия аз обаче, незнаех че тепърва следва 2-ра част от филма "Турбина от Киро-Мисията невъзможна" последвалите съответно постоянни лъжи затова,че утре ще си дойде в Пловдив и ще ми я донесе...след 2-3 дни ще ми я донесе...другата седмица ще ми я донесе и така мина още цял един месец, в лъжи!

След това отново последва потъване на Кирето в дън земя и спускане по добре познатата пързалка от 1-та част на филма с невдигането на телефона!

Принудих се да потърся съдействие от Петко, защото всичко взе адски много да ми писва, вече бяха преминати всякакви граници на търпението ми, а фарса се бе превърнал и в долна гавра с достойнството ми!!!
След като и тези ми опити да се свържа с Киро бяха безуспешни, като всеки уважаващ себе си човек поставих ултиматум на Киро в супер гневен смс, а именно: в няколко дневен срок или да ми достави обещаната турбина или да ми върне парите!

След няколко дни последва дългоочаквания смс от Кирето,че след повече от 2 месеца лъжи ми връща парите...чрез запис в Пловдивски клон на спедитор.

БРАВО КИРЕ, ХВАЛА НА ТАКВИЗ БИЗНЕСМЕНИ КАТО ТЕБ!!!

!!!Ако аз ти бях работодател, без заплата щеше да си ходиш всеки Божи месец!!!

Да не говорим изобщо, че уж супер благородния Киро, както се бе изказал Петко пари на приятели не взим, но в това число не влизат разбира се и допълнителните 45 лева, които лично Киро ме натовари да му платя за един горен носач, така ли беше Кире...ех ма си ми маймунка бе...направо да те разцелува човек!!!

Извод:Колкото по-надалече стоите от Киро,толкова по-малко нерви ще си скъсате!

Аз познавам още завлякани от Киро хора, а се обзалагам,че това ми мнения ще отприщи и сума други по една или друга причина измамени от него потребители!

Такива хора като Киро нямат място във форума, а и с тях трябва да се действа твърдо и безкомпромистно,защото вълка нрава си мени, но кизината никога!!!