Quote Originally Posted by ivo_red View Post
имаш ли теза, или както обикновено запълваш ефира с многоточия и нахвърляни фрази, без особена връзка между тях? Не те нападам, просто ми е трудно да разбера какво се опитваш да кажеш. 159 е скапан модел в сравнение с? 156? 155? Или Джулиета? Съпоставими ли са 159 и Джулиета изобщо? Коя е тая яка Алфа дето хем върви, хем е стабилна и сигурна, хем не вози като каруца, или лагерна количка, хем фул екстри, хем красива, хем евтина, хем не се чупи, а когато, недай боже някой ден се счупи, частите са и стотинки? Ако не е Алфа, коя е тая идеална кола.. свещения граал? Едно време за 146цата така ми ги дрънкаха. Щяла са роди, да сменям предница през 2 седмици, вариатори, дебитомери. Е, жената роди, Алфата я карах 11г. и я продадох вървяща на пушка на 22 г кола. Носачи смених веднъж, щот спуках гума в движение и се шибнах в един бордюр. Спарка навъртя 200 хил км. Сегашната е на 208 хил. км. И да сгъне нещо, ще му е дошло времето. За тея пари дет я платих друга кола с тея коне, визия и екстри никога няма да видя.
Не те цитирах теб, но както и да е....от няколко мой точки спретна поема за себе си.
И аз карам в момента 159, в предишният пост просто споменах, че Жулиета е по здраваият автомобил от 159 мое виждане, не съм говорил за 156 и 155, те са минало....ако искаш още някоя точка да ти преведа...