Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 175

Thread: Благодарности към работата на Румен

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Аха,ок. Колата ми никога не е возела толкова стегнато през тези 3 години. Отношението на Румен и екипа му е повече от добро.

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  2. #2
    Запален алфист alfa_romeo_forever's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Перник и околността
    Posts
    1,397

    Default

    Quote Originally Posted by Zlobich View Post
    Аха,ок. Колата ми никога не е возела толкова стегнато през тези 3 години. Отношението на Румен и екипа му е повече от добро.

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

    Аз може би малко лошо се изразих но да .. за мен са the best

    както и с всички хора дето съм говорил до момента

    за радко
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp - Ex..
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed - Ex ..
    Alfa Romeo 156 2.4 20v "TI" - Ex ..

  3. #3
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Радко цветя не пие
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  4. #4
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Бира пие със сигурност.

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  5. #5
    Запален алфист alfa_romeo_forever's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Перник и околността
    Posts
    1,397

    Default

    Ооо бира и чипс винаги под ръка има .. бачка бачка па се подсили :Д
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp - Ex..
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed - Ex ..
    Alfa Romeo 156 2.4 20v "TI" - Ex ..

  6. #6

    Default

    Благодарности за отлично свършената работа днес.Ще се срещаме отново момчета, вече и като приятели надявам се...
    Last edited by alfa racer GTA; 02-12-2015 at 17:10.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  7. #7

    Default

    Здравейте,казвам се Димитър нов съм във форума. Имам Алфа Ромео 147 фейслифт.Преди два дни се запознах с Румен.Невероятно силно първо впечатление. Хората се раждат добри,не само в професията си,но и като хора. Мога да кажа,един от малкото останали добри хора. Румба,пожелавам ти здраве,щастие и късмет на теб и на хората около теб!

  8. #8

    Default

    Да изкажа и аз благодарност към Румен, смени магарето, два долни предни носачи, ремъците, някои други дреболии. Следват тампоните и една биалетка отзад. Колата беше стабилна и преди, но сега е още по-стабилна! Мерси, Румене!
    Надявам се, както той казва, да нямам проблеми с оригиналните TRW, понеже според други колеги и те се разбиват за 2г. по хубавите ни пътища.
    За какво му е на човек манекенка, като си има Алфа 147...

  9. #9

    Default

    Чудесен човек,чудесна работа,абсолютно коректно отношение и внимание,евала
    Благодарности на него и момчетата с които се видяхме и запознахме вчера,а и свършихме перфектна работа
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  10. #10

    Default

    Здравейте приятели,

    желая да изкажа най-искрените си благодарности към Румен и неговия екип за следното накратко:

    както си шофирам и килата звучат на колоните, а стрелката на оборотомера рязко преминава все по-близо към червената зона....на таблото изписва грешка "Motor control system failure". Следва телефоно обаждане към Румен, колата се приема по спешност в сервиза и след един час GT-то излиза в перфектно състояние.
    Благодаря на Румен и екипа за светкавичната реакция, точната преценка при локализирането на проблема и бързата работа по отстраняването му. Сладките приказки повреме на работата също се оценяват с висока оценка!
    Желая му успех!

  11. #11
    започва да се пристрастява nikkysix's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Age
    50
    Posts
    84

    Default

    От днес не е д-р Румен, а Магьосника! От някъде измагьоса турбомаркуч в извънработно време и ме спаси мен от безсънни нощи, а Белла от не ща и да знам от какви щети!
    155 2,0ts 8v '93 ex;Crosswagon '05

  12. #12

    Default

    Наложи ми се и на мен да отида при него :Д изключително доволен! изгубих половината му ден да ми проверява цени комплекти глупости . Мега точен Другия път ще стоя при него като ремонтира да ме учи :Д

    Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

  13. #13

    Default

    Quote Originally Posted by Grishata View Post
    Наложи ми се и на мен да отида при него :Д изключително доволен! изгубих половината му ден да ми проверява цени комплекти глупости . Мега точен Другия път ще стоя при него като ремонтира да ме учи :Д

    Sent from my EVA-L19 using Tapatalk
    Ще ти вземе двойно

  14. #14
    Младши алфист Prankzt3r's Avatar
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    София
    Posts
    21

    Default

    Здравейте колеги, понеже не видях никъде, с какво работно време е сервиза на Румен, че Алфонсо нещо се е разхлопал, разтропал, разщракал и ще трябва да го водя на специалист, пък после ще трябва и по двигателя да се гледа, че и аз страдам от сутрешно гадене и силни контракции. Абе общо взето ще има какво да се прави. Проблема ми е че съм от сутрин до вечер и събота до 13:00 на работа. Но в краен случай ще се освобождавам някакси.
    Alfa Romeo 156 2.0 TS 98' 155 к.с.

  15. #15

    Default

    Доколкото знам от 9 до 6, метрото на Г. М Димитров е на 5 минути пеша, ако имаш станция близо до работа може да я оставиш сутринта, аз така правя.



Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •