Results 1 to 15 of 40

Thread: продажба или замљна

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Син по рождение TheBlueOne's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София, Видин
    Age
    41
    Posts
    88

    Default

    Quote Originally Posted by zimin View Post
    абе те тия деснярки много кофти се карат тука...не може да изпревариш като хората тря някой да гледа вместо теб,апък ако си сам караш с 40 зад камиона пред теб и траеш...в такъв случай какъв е смисъла от тоя 2.5...
    аз лично съм против десния волан в БГ,става много опасно тъка,апък много се извъдиха.
    Нещо против десният волан

    Карам си я и хич не ми пречи, даже ми е по удобно, слизам от към тротоара без да се страхувам някой голфаджия да ми отнесе вратата с все ръката .
    За изпреварването пък, рядко се излиза извън града ( за тая работа има служебна талига) и не пречи.
    И вече идва най хубавата част, че много запазена алфетка с кожен салон я взех за по малко от половината сума на която вървят тук.




    Edit: Ти как мислиш Цък и Цък ( само малко от многото примери).
    Last edited by TheBlueOne; 03-02-2009 at 12:00.
    Alfa Romeo GT '04 2.0 JTS Selespeed Distinctive
    Alfa Romeo 156 '98 1.8 T Spark - EX

  2. #2
    Болен алфист RPWWD's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    1,602

    Default

    Понеже 156-цата е идеалната градска кола От тази кола има смисъл именно за да идеш някъде на дълъг път било за кеф, било по работа. С тоя огромен радиус на завиване нонстоп правиш по две маневри за да успееш да вземеш 90 градусов завой по малките улици...Определено мястото на 156 е на магистралата, а не в града.
    Giulietta 1,4 Multiair 2014
    Giulietta 1,6 JTDm 2013 - EX
    156 SW 1,9 JTD 2003

  3. #3
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Quote Originally Posted by RPWWD View Post
    Понеже 156-цата е идеалната градска кола От тази кола има смисъл именно за да идеш някъде на дълъг път било за кеф, било по работа. С тоя огромен радиус на завиване нонстоп правиш по две маневри за да успееш да вземеш 90 градусов завой по малките улици...Определено мястото на 156 е на магистралата, а не в града.
    Въх колега ти голем маневрист си бил бе. На мен много рядко ми се налага да правя маневри при все че карам колата непрекъснато по малките улички в центъра на софия.

    А за десния волан, мнението ми е че трябва да се забрани да се кара по пътищата в Бг. Замислям се за джип с десен волан, но той ще е само за офроуд. и причината поради която бих го взел е че смятам роувъра за един от най подходящите за тази цел а в англия можеш да намериш читав такъв на прилична цена.
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •