Results 1 to 15 of 1422

Thread: Всичко за Alfa Romeo 149 (Giulietta)

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #32
    Старши алфист Sm0k's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Велико Търново / София
    Age
    39
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by italfen View Post
    Ето снимки на интериора за тези, които са пропуснали статията в carscoops:
    http://www.carscoops.com/2016/02/fac...ta-debuts.html

    На мен лично ми допада повече на външен вид от старата. С тази червената лайсна много прилича на Меган RS Cup, но си ми харесва :Р
    Ам интериора какво да му гледаме, като изключим че май най-после са направили дисплея на трип компютъра между приборите и малките дисплейчета на климатроника черно-бели, а не червени както бяха от 147 до сега и са сложили нов трим материал на тая пластмаса на таблото.
    Иначе си е е същия абсолютно същия интериор като на предния фейслифт от преди 2 години (MY 2014), така че вътре в общи линии промяна няма, въпреки че според слуховете от последните месеци трябваше да има поне нов волан

    А червената лайсна мен лично ме дразни, точно щото е поредния елемент в стил Megan RS, Golf GTI, Peugeot GTI, Leon Cupra и всички други изгъзици от C-сегмента дето все едно ги е рисувал главния дизайнер на филма Бързи и Яростни, ама айде, нали трябва да сме в крак с времето и да се харесаме на тийновете, така ше е Все пак трябва да вървят там и продажбите, те от маркетинга си знаят работата

    Quote Originally Posted by acho_ View Post
    + Само че не само положението а и самия шрифт е пълна повърня. Стария беше много по-красив и отиваше много повече на марката според мен. Някак по-класически изглежда.
    Факт, мен и позицията и шрифта не ме кефят. Те на Джулията същия шрифт и същата позиция са си супер, ама на Жулиетата, просто не са от тая кола. Стария, точно щото шрифта е по-класически пасва повече на общия дизайн на колата

    И все пак, за да не съм напълно черноглед, хубавото е че пък FCA вдигнаха бахти шума за едната нова броня, направиха премиери и събития в не знам колко европейски града, разливаха Мартини, мацки с рокли си правиха селфита покрай колата, така че има и позитивно в тоя фейслифт, маркетинга да върви там, шум да се вдига, тва не е лошо
    Last edited by Sm0k; 28-02-2016 at 17:54.
    Alfa Romeo Tipo 940 MY 2014, 1400 Turbo Benzina Multiair 16v, Giulietta Serie 1 Distinctive, MD 11/2015
    Alfa Romeo Tipo 930 MY 1997, 1400 Twin Spark 16v, 145 Serie 1 Lusso, MD 04/1997 [Ex]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •