Име и контакт: Георги Георгиев skype: George 1456
- Снимки на колата: нямам снимка на колата, но обещавам да направя. Мога да я опиша:масленозелен металик, леко чукната до десния стоп, така я купих, но не я оправям, за да си я познавам - Модел на автомобила и година на производство: Алфа Ромео 155 -1.6 16V, 97 година 120 к.с. Климатроник, в момента без фреон-трябва да го оправя, всички екстри. Тепърва смятам да я украсявам, но не много. И така си я харесвам.
- Модификации по автомобила Ви: не съм правил модификации, но искам да си взема лети джанти за да отворя визията.Ще си слагам CD чейнджър с 10 диска. Сменял съм предна полуоска, то при тези пътища може ли да не се смени ,термостат още в началото и ламбда сонда преди месец.
- Конски сили по каталог и конски сили сега: 120 коня по каталог,сега - не знам, но предполагам ,че са си същите, поне гори за толкова и ми вземат данък за 200 .Добре върви- само да има кой да налива бензин.
- С какво масло я карате? Харчи ли го и колко за 10'000км например: не си спомням маслото- в сервиза се занимават с това, не харчи масло. долях литър за две години и около 10хил км., но това стана накрая.преди това не беше мръднало.
- С какъв бензин: обикновен А 95- градско 11 - 13/100 , в зависимост от карането и задръстванията. Извънградско - 7-9/100км. и нагоре в зависимост от карането, но никога под 120! Вдигнах 190 максимално, дострашя ме да опитам по - нагоре.
Обичам си я Алфата- особено като и погледна вирнатата задница и се кефя максимално. Направо си е като елитна мадама. Само дръжките на вратите са ми проблем.Вече трета чупя и търся предна лява.