Results 1 to 11 of 11

Thread: Помощ ДВД

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    60

    Default Помощ ДВД

    Искам да слагам ДВД в алфата (156) но незнам дали ще се побере,колата ми е в сервиз и няма как да го премеря,та бих ви помолил ако може някои да премери колко максимално високо ДВД може да се побере
    156 1.9 jtd EH 54 54 BB

  2. #2
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    60

    Default аа

    Само една 156-ца ли има въа форума или не ви се занимава с глупости
    Нее сложно да премерите какво е разтоянието или поне така мисля
    156 1.9 jtd EH 54 54 BB

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Бургас
    Age
    34
    Posts
    90

    Default

    Аз в моята имам 1 din двд с изкачащ 7 инчов дисплей.. единствения недостатък, е че като е отворен дисплея не се виждат уредите за температура и другите там наредени!
    Alfa Romeo 156 2.0 TS 155 PS

  4. #4
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    60

    Default двд

    Това което ще слагам е с 3.5 инчов с монитор на самия дисплеи но незнам дали ще се побере,а и никои не иска просто да измери височината
    156 1.9 jtd EH 54 54 BB

  5. #5
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    60

    Default двд

    Ама всички сте много печени,никои не иска да помогне и да премери колко максимално високо ЦД може да се сложи на алфа 156
    Благодаря
    156 1.9 jtd EH 54 54 BB

  6. #6
    Старши алфист botsos's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, кв. Лозенец
    Age
    39
    Posts
    672

    Default

    Quote Originally Posted by crashtest
    Аз в моята имам 1 din двд с изкачащ 7 инчов дисплей.. единствения недостатък, е че като е отворен дисплея не се виждат уредите за температура и другите там наредени!
    Колега и аз съм се засилил да си слагам такова. Но имам само един въпрос - като се монтира ДВДто в дупката има ли 1.5 см. отзад за да вкарам буксите които са за усилвателя?! Аз сега съм с некво ЦД Ел Джи и едва го побрах там почно поради тази причина!

    П.С. Сори за офф топика.
    Alfa Romeo 156 2.0 T.S. Selespeed '00
    Alfa Romeo 155 1.7 T.S. '94
    Alfa Romeo 90 2.0 '87

  7. #7
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Бургас
    Age
    34
    Posts
    90

    Default

    Quote Originally Posted by botsos
    Quote Originally Posted by crashtest
    Аз в моята имам 1 din двд с изкачащ 7 инчов дисплей.. единствения недостатък, е че като е отворен дисплея не се виждат уредите за температура и другите там наредени!
    Колега и аз съм се засилил да си слагам такова. Но имам само един въпрос - като се монтира ДВДто в дупката има ли 1.5 см. отзад за да вкарам буксите които са за усилвателя?! Аз сега съм с некво ЦД Ел Джи и едва го побрах там почно поради тази причина!

    П.С. Сори за офф топика.
    Ами на мен чинчовете за усилвателя си излизат като кабели и след включването им те остават някъде под самото ДВД.. излизат към 10-на сантиметра кабели с чинчове накрая от самото ДВД.. Единствения проблем е, че самото ДВД от пред е по - голямо и стърчи 2-3 сантиметра, но не е болка за умиране..
    Alfa Romeo 156 2.0 TS 155 PS

  8. #8
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    60

    Default двд

    Това двд е с около 2 санта по високо цд-ти и незнам дали ще влезе?????Та ако ми кажете вашите колко са високи ще си направя някаква сметка
    156 1.9 jtd EH 54 54 BB

  9. #9
    Старши алфист botsos's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, кв. Лозенец
    Age
    39
    Posts
    672

    Default Re: двд

    Quote Originally Posted by svilen132
    Това двд е с около 2 санта по високо цд-ти и незнам дали ще влезе?????Та ако ми кажете вашите колко са високи ще си направя някаква сметка
    Колега, ние не коментираме височина на ЦДто а за дълбочина. Аз имам букси на самото ЦД, които се намират отзад и като вкарам чинчивете, опират в задната част на таблото!

    П.С. Мерси за пояснението, келга crashtest!
    Alfa Romeo 156 2.0 T.S. Selespeed '00
    Alfa Romeo 155 1.7 T.S. '94
    Alfa Romeo 90 2.0 '87

  10. #10
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    38

    Default

    дано помогна малко аз имах точно такова 3.5DVD -то влиза идеално и не пречи но наистина далбочината е малко малка но все пак се напаха претполагам че ниама да има проблем за другите изводи един савет ЗАСТРАХОВАИТЕГИ!!!! алармите и каското маи не ги спира! при мен направо си биаха деактивирали алармата 156 1.9jtd 2000г

  11. #11
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    София
    Posts
    103

    Default

    Аз съм JVC DVD KD-AVX1,купих го веднага щом излезна,една "торба"пари!Не,че съжалявам,ама по някой път се замислям за какво ми е,почти не гледам на него,рядко клипчета, които съм свалил!Помилсете добре преди да си слагате двд и да изсипете сумати пари,вместо за тях да си купите, най висок клас мп3!Моя се побира малко с зор,но се събра,а той има доста чинчове отзад и кабели за усилвателя отделно!Съвет,ако някой все пак е решил да си купува,само висок клас си взимайте,зада нямате проблеми и да свири добре на аудио!Доста се интересувах и тези евтините са екстра като двд,но когато слушаш музика само, са отврат!И застраховка, както каза колегата задължително и да е записана в застраховката!На пролет мисля да свържа една екстра дето имам,като включиш на задна да ти показва на дисплея.Дано съм бил полезен на някой!
    Грях е, да я нямаш!!!АlfaRomeo-156SW/2.4JTD/Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm TI

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •