ВНИМАНИЕ ! ВНИМАНИЕ ! ВНИМАНИЕ !

След доста главоблъскане и явна липса на активност от ваша страна - уважаеми колеги и приятели, обявавям официалните данни за юбилейната среща по повод 30-тата годишнина на обичания от нас модел 155 на великата компания Алфа Ромео, а именно :
- време за провеждане на срещата - 09 и 10 Юли 2022 г.
- място за провеждане - гр. Самоков (само да сте ми измрънкали софиянците....)
- място за официалната вечеря - ресторанта на хотел Гранд (намира се на главния булеварда на града, до Лидъл и спортна зала Арена)
- време за събиране на сборния пункт - 11:00 - а пункта е паркинга на Лидъл) точно до хотела - защото според мен ще има повече места по това време
- програмата на мероприятието включва : раздаване на тениски, посещение на комплекса "Цари Мали Град" (на 15 км от там, струва си...) и безразборно къпане в басейна, ако всичко стане на време...
- вечеря в ресторанта на хотела - скоро очаквайте примерни менюта (ако не се организирате за записване обаче - всеки ще е на свободна консумация, и за бавенето на поръчките ще се сърдите САМО И ЕДИНСТВЕНО НА СЕБЕ СИ!!!)

ЗАБЕЛЕЖКА - поради изключително ниската и просто обидна активност за присъствие на срещата - всеки сам си ангажира нощувката, ако ще нощува де ...

Изключително съм разочарован от липсата на желание и активност, затова ви оставям да се оправяте сами - аз исках и направих каквото можах, от тук нататък сте вие, сами ...